Bluzy medyczne dla mężczyzn 


Sortuj wg
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Bluzy medyczne dla mężczyzn


Pod hasłem bluza medyczna kryje się wiele modeli tego uniformu, które zaskakują swoimi printamiczy wykończeniami. Panowie, pracujący jako lekarze, weterynarze czy fizjoterapeuci, mogą wybierać spośród kilkunastu wzorów, w zależności od preferencji kolorystycznych i nie tylko. Odkryj całą gamę kolorów i wzorów męskich bluz medycznych - zapomnisz o nudzie w odzieży roboczej!

Mając na uwadze maksimum komfortu, szczególnie przy ściąganiu i zakładaniu męskiej bluzy medycznej, stworzyłyśmy kilka modeli wykończonych dekoltami w serek. Ten doskonały krój występuje w kilku kolorach - granatowym, szarym, białym i czarnym oraz w zwierzęcych,komiksowych printach, co na pewno docenią ci, którzy pracują na szpitalnych oddziałach dziecięcych czy w klinikach weterynarii. Dla tych, którzy jednak poszukują ponadczasowej klasyki,proponujemy eleganckie, jednokolorowe bluzy medyczne z zapinaną z boku stójką.

Bluzy pozwalają na tworzenie wielu stylizacji w duecie z klasycznymi, medycznymi spodniami. Wszystkie bluzy medyczne, jednokolorowe czy te w printy, fantastycznie zgrają się zarówno z białymi, szarymi, jak i czarnymi spodniami medycznymi, tworząc elegancki total look, idealnie pasujący do wykonywanej profesji.